ACUM! INCENDIU în Argeș! O casă a luat FOC

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Pompierii argeșeni intervin în aceste momente la stingerea unui incendiu care a cuprins o casă în municipiul Curtea de Argeș. A fost vorba despre un incendiu pornit de la jarul sărit din sobă. În urma evenimentului, proprietara a aju s la spital suferind un atac de panică.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura