Prichindeii de la ‘Iulia Zamfirescu’, întâlnire cu primarul Ion Georgescu

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Momente cu adevărat speciale pentru o parte dintre prichindeii care studiază la una dintre cele mai apreciate unităţi de învăţământ din Argeş şi anume Liceul Teoretic „Iulia Zamfirescu”. Micuţii de la clasele 1B şi 1C au avut parte de o surpriză de neuitat. În cadrul activităţilor derulate în cadrul săptămânii „Şcoala Altfel”, prichindeii au fost astăzi la Primăria Mioveni. Elevii s-au întâlnit cu primarul Ion Georgescu şi cu viceprimarul Ciprian Ţurlea. Au luat loc în fotoliul edilului de la Mioveni. au adresat diferite întrebări acestuia, iar la final au avut parte de o surpriză dulce pregătită de gazdele primitoare. Întâlnirea cu micuţii i-a adus zâmbetul pe buze primarului Ion Georgescu, cel care s-a bucurat din plin de întâlnirea cu prichindeii.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura