Un loc de joacă din Piteşti a fost VANDALIZAT! Primarul AMENINŢĂ!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un loc de joacă nou-nouţ, amenajat în Parcul Făget a fost vandalizat de mai mulţi tineri. Totul a fost surprins pe camerele de supraveghere. Primarul Cristian Gentea dă asigurări că cei vinovaţi vor plăti pentru actele lor de vandalism.

„Locul de joacă nou-nouț, din Parcul Făget, realizat din sponsorizări, a fost devastat!

Din nou, lansez un apel la responsabilitate!!!

Lucrurile nu vor rămâne așa: indivizii vor fi identificați și amendați!

În plus, vor suporta, în totalitate, costurile întregii reparații!”, transmite primarul Cristian Gentea.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura