Argeșean de 35 de ani, condamnat la 4 ani de închisoare ! A condus fără permis!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

În ziua de 28 martie a.c., polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Leordeni au pus în aplicare un Mandat de executare a pedepsei închisorii, emis de Judecătoria Topoloveni, privind pe un bărbat de 35 de ani, din Bogați, condamnat la pedeapsa închisorii pentru patru ani și patru luni, ca urmare a săvârșirii infracțiunilor de conducerea unui vehicul fără permis și furt.

Bărbatul a fost încarcerat.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura