Fotbalist argeşean, TRAFICANT DE DROGURI! A fost ARESTAT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Caz incredibil în sportul argeşean. Un fotbalist care evolua la o echipă din Liga a IV-a, mai exact la formaţia din Berevoeşti a fost condamnat la patru ani de închisoare. Acesta a fost condamnat într-un dosar privind traficul de droguri. Mai exact, acesta făcea parte dintr-o grupare specializată în traficul de droguri la nivelul municipiului Câmpulung.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura