Accident grav în Argeș! Două mașini s-au ciocnit violent

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un accident rutier a avut loc în orașul Ștefănești, iar din primele informații aflăm că două mașini au fost implicate. Se pare cu un șofer nu ar fi acordat prioritate și a lovit în plin o altă mașina care circula regulamentar. Nu se cunoaște dacă sunt victime în urma evenimentului rutier.

La fața locului au intervenit pompierii pentru asigurarea măsurilor de prevenire și stingere a incendiilor. De asemenea, oamenii legii se deplasează pentru demararea cercetărilor în urma cărora vor fi stabilite cauzele exacte ale accidentului.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura