TRAGEDIE în Argeş! Un MEDIC s-a SINUCIS

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Tragedie în lumea medicală din Argeş. O femeie în vârstă de 68 de ani din municipiul Curtea de Argeş s-a sinucis duminică seara, după ce a sărit în gol de la etajul 3 al blocului în care locuia. Conform informaţiilor oferite de interesargesean.ro, femeia era un reputat cadru medical din judeţul nostru. Victima a fost preluată de echipajul medical şi transportată la spital, dar din păcate nu s-a mai putut face nimic pentru a fi salvată.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura