DOLIU la Spitalul Județean

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Momente de durere pentru întregul colectiv de la Spitalul Județean Argeș. Managerul instituției, Adriana Molfea este în doliu după ce tatăl acesteia a decedat.

„Colectivul Spitalului Județean de Urgență Pitești este alături de managerul instituției, doamna Adriana Molfea, în aceste momente grele pricinuite de trecerea la cele veșnice a tatălui.
Sincere condoleanțe! Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească în pace!”, informează purtătorul de cuvânt al Spitalului Județean Argeș.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura