Doliu imens în politica din România! Vestea morții sale a venit ca un trăsnet!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Adrian Orza, care a fost viceprimarul Timișoarei timp de 12 ani, și-a pierdut viața vineri, pe data de 5 mai. Acesta avea vârsta de 54 de ani.

Adrian Orza a decedat după ce a suferit un atac de cord.

A murit Adrian Orza, fostul viceprimar al Timișoarei

Vestea morții sale a fost dată și de clubul de fotbal Politehnica Timișoara, de care politicianul era foarte atașat.

„În miez de noapte primim o veste tristă. Adrian Orza, iubitor de Poli, s-a stins în această seară.
Clubul Politehnica Timișoara transmite cele mai sincere condoleanțe familiei și apropiaților. Odihnă veșnică!”, a transmis clubul de fotbal pe Facebook.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura