Accident GRAV noaptea trecută! O ambulanţă a fost LOVITĂ ÎN PLIN

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un accident grav a avut loc noaptea trecută la Sibiu.

Din primele cercetări ale polițiștilor a rezultat că este vorba despre o coliziune între o ambulanță a SAJ Sibiu și un autoturism.

Ambulanța era în misiune cu semnalele luminoase și acustice în funcțiune și transporta un pacient la spital.

În urma accidentului a rezultat rănirea ușoară a șoferiței autoturismului, o sibianca în vârstă de 39 de ani.

Două echipaje SMURD au intervenit la locul accidentului și au transportat la UPU pacieul din ambulanță, un bărbat de 36 de ani și pe șoferița autoturismului implicat în accident.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura