Doi ani de la DUBLA CRIMĂ care a ŞOCAT Argeşul!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

În luna mai a anului 2021 o dublă crimă şoca judeţul Argeş. Totul se petrecea chiar în curtea bisericii din Mihăeşti. Un bărbat din localitate recurgea la un gest inexplicabil şi orbit de gelozie îşi omora fosta iubită, dar şi pe fiul acesteia. Minorul era ucis în faţa lăcaşului de cult, în timp ce femeia era înjunghiată mortal chiar în curtea bisericii, femeia fugind şi încercând să scape cu viaţă. Sever Ciobanu, bărbatul care a curmat viaţa a două suflete a fost condamnat la închisoare pe viaţă.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura