URSUL a făcut PRĂPĂD într-o comună din Argeş! Oamenii sunt ÎNGROZIŢI

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Luna iunie a început cu adevărate momente de panică pentru locuitorii comunei Miceşti. Ursul a coborât în gospodăriile oamenilor şi a făcut adevărat prăpăd. Două vaci şi două oi au fost efectiv sfârtecate de fiara sălbatică. Oamenii au ajuns acum să se teamă pentru vieţile lor. În acest an atacurile urşilor s-au înteţit şi către zone care în trecut nu se confruntau cu astfel de probleme.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura