Fetița călcată de mamă are nevoie de o MINUNE! A fost transferată la București

Advertisement
Advertisement
Walfresh

După cum vă anunțam, o fetiță de numai 7 ani a fost călcată de o mașină condusă chiar de mama ei. Evenimentul a avut loc în localitatea argeșeană Dârmănești. Chiar dacă a răspuns manevrelor de resuscitare, starea acesteia este deosebit de gravă, iar medicii au luat decizia ca aceasta să fie transferată cu elicopterul SMURD la un spital din Capitală.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura