ULTIMA ORĂ! Bogdan Vintilă a PLECAT de la FC Argeş
21 iunie 2023

Conducerea clubului FC Argeş a anunţat în urmă cu scurt timp rezilierea pe cale amiabilă a contractului cu Bogdan Argeş Vintilă. Acesta a pregătit echipa în meciurile din play-out, dar şi în dubla din barajul contra celor de la Dinamo. În cel mai scurt timp va fi oficializată numirea în funcţia de principal a lui Alexandru Pelici.
Advertisement
Advertisement

