Ultima misiune: Tinerii polițiști, Ana Maria și Lucas, înmormântați cu onoruri militare! Sute de oameni le-au fost alături

DOLIU… Pentru cei doi tineri frumoși polițiști, Ana Maria și Lucas Cucoș, a fost ultima misiune! Părinți frânți de durere, rude, colegi și prieteni s-au adunat cu toții la căpătâiul celor doi tineri polițiști care și-au pierdut viața în groaznicul accident petrecut în localitatea Șaula, la mică distanță de orașul Huedin. În curtea bisericuței din satul Șardu din județul Cluj, s-au adunat sute de oameni care au vrut să fie alături de familiile îndurerate și să-i conducă pe ultimul drum pe cei doi tineri. Durerea a fost imensă pentru toți cei prezenți veniți să își ia rămas bun de la tinerii polițiști. Aceștia au fost înmormântați cu onoruri militare, s-au tras salve în aer, iar sunetele sirenelor mașinilor de poliție s-au auzit necontenit.

