Daniel Stanciu, despre salariul său la FC Argeş: „E mic, e foarte mic”

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Întrebat în cadrul conferinţei de presă de joi, dacă salariul său la FC Argeş va fi redus după ce echipa a retrogradat, Daniel Stanciu a dat un răspuns acid. „Credeţi că am un salariu mare? Vă mulţumesc că vă interesează salariul meu. Salariul meu e mic, foarte mic. Şi este acelaşi salariu pe care l-am avut şi la Liga I”, a punctat Daniel Stanciu, directorul executiv al echipei FC Argeş.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura