Accident teribil! Maşină de poliţie, făcută praf de şoferul unui autobuz,! 2 agenți, la spital

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Impact violent, aseară, în centrul municipiului Ploieşti. O autospecială de Poliţie, aflată în misiune, s-a izbit în plin de un autobuz, într-o intersecţie din oraş. 

Doi agenţi au fost răniți şi transportați de urgenţă la spital. Din primele informaţii se pare că autospeciala s-a lovit violent de roata din spate a autobuzului, condus de un bărbat în vârstă de 52 de ani, care nu ar fi oprit la stop.

Șoferul autobuzului nu ar fi oprit la stop

Circulaţia în zonă a fost blocată minute bune, iar acum se fac cercetări pentru a se stabili cu exactitate cum s-a petrecut totul.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura