Piteşteancă AMENDATĂ după ce a scuipat cojile de seminţe pe jos

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O femeie din Piteşti în vârstă de 47 de ani a fost amendată de poliţiştii locali după ce a fost identificată scuipând cojile de seminţe pe jos. Incidentul s-a petrecut în cartierul piteştean Războieni, mai exact lângă Blocul 5. Femeia s-a ales cu o amendă de 1000 de lei şi a ajuns şi la mătură să strângă resturile de la cojile de seminţe.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura