Piteşteancă AMENDATĂ după ce a scuipat cojile de seminţe pe jos
5 iulie 2023

O femeie din Piteşti în vârstă de 47 de ani a fost amendată de poliţiştii locali după ce a fost identificată scuipând cojile de seminţe pe jos. Incidentul s-a petrecut în cartierul piteştean Războieni, mai exact lângă Blocul 5. Femeia s-a ales cu o amendă de 1000 de lei şi a ajuns şi la mătură să strângă resturile de la cojile de seminţe.
Advertisement
Advertisement

