Soţia lui Alex, mesaj sfâşietor! „Te iubesc, îngerul meu”

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O adevărată tragedie a zguduit Argeşul la începutul lunii trecute. Moartea lui Alex, un tânăr care a ales să îşi pună capăt zilelor în barajul de la Budeasa a impresionat pe toată lumea. Din acel moment nu este moment în care soţia tânărului să nu îl plângă sau să nu se gândească la el. Aceasta a postat zilele trecute un mesaj sfâşietor.

“Inima mea Ochii mei frumosi, zâmbetul meu. Spuneai ca ma iubești enorm, spuneai ca sunt totul pentru tine..de ce ai ales drumul asta fără întoarcere, de ce ai ales sa ma lași singura sufletul meu te iubesc și te voi iubi știu ca de acolo de sus ma vezi. De ce acum când totul era bine.Te iubesc îngerul meu. Stau și te aștept zi de zi dar tu nu vii. Nu știu ce sa fac fără tine, nu știu încotro sa o apuc, nu știu…”, a postat soţia lui Alex.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura