O lună de când George a plecat să cânte cu îngerii

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Ziua de 11 iunie va rămâne pe veci una de coșmar pentru familia, prietenii, rudele și toți cei care l-au cunoscut, iubit și admirat pe George. Tânărul din comuna Bârla a încetat din viață în urma unui accident cumplit petrecut în comuna Coșești. Astăzi se împlinește o lună de când George a plecat să cânte cu îngerii, o lună de când toate speranțele și țelurile acestuia au pierit între fiarele contorsionate ale mașinii.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura