ACUM! Femeie în stare gravă după ce a fost lovită de o motocicletă pe trecerea de pietoni!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O femeie de 69 de ani a ajuns în stare gravă la spital, după ce a fost lovită de o motocicletă pe trecerea de pietoni. Accidentul s-a petrecut pe un bulevard intens circulat din Galați.

Potrivit polițiștilor, victima traversa regulamentar, când a fost acroșată de un motociclist în vârstă de 31 de ani, care nu i-a acordat prioritate.

Femeia a fost transportată de un echipaj SMURD la spital, cu fracturi la mâini și picioare.

Motociclistul are permis valabil și nu consumase alcool. El va fi cercetat acum penal pentru vătămare corporală din culpă.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura