TRAGEDIE în Argeș! Un bărbat a MURIT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

După cum vă anunțam, pompierii argeșeni au intervenit în comuna Rucăr în cazul a doi bărbați căzuți într-o fosă septică. Din păcate, un bărbat a murit.

„În urma eforturilor echipajelor medicale, pentru unul dintre bărbați s-a reușit restabilirea activității cardiace și este transportat la spital de către elicopterul SMURD, însă, pentru celălalt bărbat, din păcate, s-a declarat decesul.
Bărbații cu vîrstele cuprinse între 35 și 40 și ceva de ani, la prima evaluare a pompierilor, nu prezentau leziuni vizibile.
Fosa era goală, fiind în construcție.
Are o adâncime de până în 3 metri și nu avea elemente prăbușite”, transmit reprezentanții ISU Argeș.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura