ACUM! Ameninţare cu BOMBĂ la Finanţele Publice Argeş

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Momente de panică pentru angajaţii Finanţelor Publice Argeş. Se pare că una dintre angajate ar fi sunat la 112 după ce ar fi primit un mail în care ar fi fost anunţat faptul că în interiorul instituţiei s-ar afla o bombă. Reprezentanţii ISU Argeş şi IPJ Argeş acţionează la locul evenimentului.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura