EXCLUSIV! Angajat Dacia, MORT la MUNCĂ! A suferit un INFARCT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Doliu în rândul angajaţilor de la Dacia. Un angajat extrem de respectat în rândul colegilor s-a stins zilele trecute. Acesta se afla acasă, acolo unde făcea diferite lucruri prin gospodărie. Din păcate, la un moment dat a început să se simtă rău. Acesta s-a prăbuşit la pământ şi în ciuda apelurilor făcute la 112 şi a intervenţiei prompte a medicilor, bărbatul nu a mai putut să fie salvat.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura