ȘOCANT! Tânăr din Argeș, MORT, după ce medicii au REFUZAT să îl trateze

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un tânăr de 18 ani ani din Mioveni a murit în primăvara acestui an. Adolescentul a fost găsit fără suflare în apartamentul părinților. La câteva luni bune de la acest episod au ieșit ka iveală detalii șocante. Tânărul de numai 18 ani a fost la spital, acuzând o stare de rău, dar efectiv medicii nu l-au băgat în seamă. Tragedia face ca la nunai câteva zile, adolescentul să fie găsit mort. Întrebarea care vine în mintea tuturor: Putea tânărul să fie salvat dacă medicii interveneau?

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura