Fiul lui Artur, bărbatul mort în accidentul de pe A1, mesaj emoţionant! „O să te fac mândru”

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Sunt clipe de doliu în Argeş. Cinci familii îşi plâng morţii în urma unei tragedii fără margini petrecute pe Autostrada Bucureşti-Piteşti. Printre cei care au decedat se numără şi Artur, un bărbat din Costeşti. Fiul său a fost profund marcat de drama pe care familia o trăieşte, dar i-a făcut şi o promisiune tatălui său, cel care a plecat prea devreme la îngeri. „O să te fac mândru. Marcaţi-mi cuvintele”, a fost mesajul transmis de Florin după ce tatăl său a încetat din viaţă ca urmare a tragediei de pe A1.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura