Argeș- Chiar de curând a fost socru mic! Acum familia îl înmormântează! Lacrimi amare pentru Marian!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Pierderea lui Ion Marian Bădescu în tragedia de pe A1″

Ion Marian Bădescu, unul dintre cei cinci argeșeni decedați în urma tragicului accident de pe A1 din dimineața zilei de marți, 19 august, în zona Ciorogârla, a lăsat în urma sa o familie greu încercată de durere. La cei 47 de ani ai săi, acest locuitor din Drăganu a fost nu doar un soț și un tată dedicat, ci și un bunic iubitor, calități ce l-au făcut să fie apreciat de cei din jur.

Prietenii și cunoscuții îl descriu pe Ion Marian Bădescu ca pe un tată exemplar, iar unii chiar spun că era un bunic cum rar mai întâlnești. Cu inima deschisă și grijuliu în fața responsabilităților familiale, Marian a fost mereu alături de cei dragi.

Durerea este cu atât mai mare cu cât Marian fusese socru mic, de curând, iar bucuria de a-și vedea fata așezată la casa ei, nu i-a umplut sufletul prea mult timp.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura