O femeie din Piteşti, MINUNE după ce s-a RUGAT la icoana din centrul oraşului! „Nu m-a mai DURUT nimic”

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Timp de mai multe zile, la Biserica Sfântu Gheorghe s-a aflat icoana făcătoare de minuni a Maicii Domnului de la Muntele Athos. Mii de piteşteni au fost de-a lungul timpului să se roage la sfânta icoană. O femeie a fost chiar de mai multe ori la coadă şi spune că deja a simţit efectele binefăcătoare. Femeia afirmă că după ce a fost prima dată la icoană şi s-a rugat nu a mai avut nicio durere. „Mă durea corpul, mă dureau picioarele, capul. Când am ajuns acasă nu m-a mai durut nimic”, ne-a povestit femeia.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura