Subprefectul de Argeș, printre „muritori”! A mers acasă cu maxi-taxi

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Subprefectul Bogdan Minciunescu chiar pare să fie un politician simplu, fără mari ifose. Cea mai bună dovadă o reprezintă faptul că în această seară, la ora 19 a plecat acasă, la Mioveni, cu maxi-taxi. Acesta a așteptat „cumințel” microbuzul, butonând telefonul mobil. Cum a venit mașina, acesta s-a urcat. Dar nu s-a înghesuit și-a așteptat rândul și a cerut să ia loc în primele rânduri.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura