Subprefectul de Argeș, printre „muritori”! A mers acasă cu maxi-taxi
26 septembrie 2023


Subprefectul Bogdan Minciunescu chiar pare să fie un politician simplu, fără mari ifose. Cea mai bună dovadă o reprezintă faptul că în această seară, la ora 19 a plecat acasă, la Mioveni, cu maxi-taxi. Acesta a așteptat „cumințel” microbuzul, butonând telefonul mobil. Cum a venit mașina, acesta s-a urcat. Dar nu s-a înghesuit și-a așteptat rândul și a cerut să ia loc în primele rânduri.
Advertisement
Advertisement

