DURERE în Argeş! Denisa a fost ÎNMORMÂNTATĂ, mămica MOARTĂ după un INFARCT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Durere cruntă în Argeş. La începutul acestei săptămâni, Denisa, o tânără mămică a fost răpusă în mod subit după ce a suferit un infarct. Aceasta a lăsat în urma ei un soţ îndurerat şi un băieţel frumos care va creşte fără dragostea mamei. Tânăra a fost condusă pe ultimul drum, fiind o durere greu de suportat pentru toţi cei dragi, prietenii şi familia refuzând să accepte gândul că pe Denisa o vor mai vedea numai în fotografii.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura