Oamenii legii, DESCINDERI la Spitalul Judeţean!
2 octombrie 2023

Oamenii legii au descins în această dimineaţă la Spitalul Judeţean Argeş. Problemele au apărut după ce farmacista şefă din cadrul unităţii spitaliceşti a anunţat că lipsesc 25 de fiole de Fentanil, un medicament folosit în ATI. Farmacistul şef din cadrul Spitalului Judeţean de Urgenţă a punctat că accesul în farmacie este limitat.
Advertisement
Advertisement

