Oamenii legii, DESCINDERI la Spitalul Judeţean!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Oamenii legii au descins în această dimineaţă la Spitalul Judeţean Argeş. Problemele au apărut după ce farmacista şefă din cadrul unităţii spitaliceşti a anunţat că lipsesc 25 de fiole de Fentanil, un medicament folosit în ATI. Farmacistul şef din cadrul Spitalului Judeţean de Urgenţă a punctat că accesul în farmacie este limitat.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura