Angajat al Spitalului Județean, MORT după ce s-a electrocutat!
6 octombrie 2023

Un angajat al Spitalului Judeţean Alba a murit, joi seară, după ce s-a electrocutat în timp ce făcea lucrări la instalaţia electrică.
„Un bărbat de 55 de ani, în timp ce efectua lucrări la instalaţia electrică din Spitalul Judeţean de Urgenţă Alba, s-a electrocutat. Din păcate, acesta a decedat”, a transmis, joi seară, IPJ Alba.
Sursa citată a precizat că bărbatul era angajat al spitalului.
„Cercetările sunt continuate pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care a avut loc acest incident”, a mai transmis sursa citată.
Advertisement
Advertisement

