TRAGEDIE! O cunoscută doctoriță a MURIT în brațele colegilor!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Diana, o frumoasă doctoriță din Iași, s-a sinucis după ce a băut antigel. Tânăra s-a stins din viață chiar în mâinile colegilor medici, care nu au mai putut face nimic pentru a o salva.

Diana-Alexandra Saucă, era medic rezident în anul I la Spitalul privat de Oncologie „Victoria” din Iași.

Conform BZI, tânăra a înghițit intenționat o cantitate mare de antigel, soluție folosită pentru răcirea motorului mașinii. Tânăra a fost găsită inconștientă în apartamentul său. A fost transportată într-o stare extrem de gravă la spital, a intrat în comă și nu și-a mai revenit.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura