Accident devastator! Doi tineri, MORȚI pe loc! Andreea abia luase permisul!

Andreea și Augustin sunt tinerii care au murit în accidentul rutier petrecut în Bragadiru. Fata tocmai luase permisul de conducere.
Augustin avea 21 de ani, iar Andreea, care tocmai își luase permisul de conducere, doar 19 ani.
Cei doi tineri sunt din Ghimpați, județul Giurgiu. Polițiștii spun că fata, aflată la volan, ar fi pierdut controlul asupra direcției de mers. Mașina ei a lovit parapetul din beton ce separă cele două sensuri de mers.
Vehiculul a intrat în coliziune cu un stâlp de electricitate, apoi cu gardul unui imobil și magazinul din fața acestuia, după care, acesta s-a răsturnat. Impactul a fost devastator.
Augustin a fost aruncat pe asfalt, la câțiva metri distanță. Tânărul a fost pur și simplu strivit de stâlpul căzut. După impact, fata a ajuns pe bancheta din spate. Nu au mai avut nicio șansă de salvare niciunul dintre ei. Se pare că ei nici nu purtau centura de siguranță.

