ACUM! DOLIU la Spitalul Judeţean! A MURIT fostul şef al secţiei de Ginecologie

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Sunt clipe de doliu la Spitalul Judeţean de Urgenţă Târgu Jiu.

„Conducerea Spitalului Județean de Urgență Târgu-Jiu, colectivul Secției Obstetrică-Ginecologie, dar și ceilalți angajați ai unității medicale deplâng stingerea din viață a medicului Peter Lukacs, fost șef al Secție Ginecologie. A fost un profesionist apreciat atât de pacienți, cât și de colegi, un medic plin de empatie, dedicat meseriei pe care și-a ales-o și pacienților!

Sincere condoleanțe familiei îndoliate!

Dumnezeu să îl odihnească în pace și lumină!”, transmit reprezentanţii unităţii spitaliceşti.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura