Tragedie cumplită! Un bărbat și-a găsit SOȚIA MOARTĂ în baia unui restaurant!

O femeie de 44 de ani a fost găsită fără viață în baia unui restaurant la doar o zi distanță după ce şi-a înmormântat mama. Soțul ei a făcut descoperirea macabră.
Femeia, originară din Botoșani, s-a deplasat de la Oradea unde locuia înpreună cu soțil său pentru a-și conduce mama pe ultimul drum.
În ziua următoare ceremoniei funerare, femeiam împreună cu soțul său au decis să se întoarcă acasă la Oradea, însă pe drum s-au hotărât să facă o oprire la un restaurant la ieșirea din oraș pentru a lua masa.
După ce au comandat mâncare, femeia a anunțat că se va duce la toaletă pentru a se spăla pe mâini, însă nu s-a mai întors. Îngrijorat de întârzierea ei, soțul a mers să o caute și a găsit-o căzută la pământ. Echipele de urgență au fost imediat alertate, însă, în ciuda eforturilor depuse de medici, femeia a fost declarată decedată.
Polițiștii au deschis o anchetă și continuă cercetările pentru a afla cu exactitate împrejurările în care s-a produs tragicul incident.

