TRAGEDIE în Argeș! Andreea a murit la doar 27 de ani! Tânăra abia se căsătorise!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Îşi pierduse tatăl, dar găsise marea dragoste. Însă nu a apucat să se bucure prea mult de viaţa în doi. Şi asta pentru că, la doar 27 de ani, Andreea a pierdut lupta cu o boală necruţătoare.

Tânăra din Priboieni absolvise Facultatea de Litere şi era singură la părinţi. În urmă cu câţiva ani, tatăl său murea. Aşa că Andreea a devenit singura consolare şi bucurie a mamei sale. 

În urmă cu trei luni, înainte să se stingă din viață, tânăra îi spunea „Da” omului alături de care voia să rămână o viaţă întreagă. Însă fericirea a fost de scurtă durată, pentru că Andreea a trebuit să se plece pentru totdeauna în faţa unei boli nemiloase. Vestea i-a şocat pe apropiaţi, care au transmis familiei mesaje de condoleanţe.

A trecut deja un an de zile de la această tragedie care a despărțit două suflete pereche.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura