Un fotbalist de la FC Argeş şi-a cerut iubita în căsătorie, la Londra!

Clipe de fericire maximă pentru Laurenţiu Rădescu, fotbalistul sosit în această vară la FC Argeş, de la „vecina” CS Mioveni. Jucătorul de bandă trăieşte o minunată poveste de dragoste alături de Alma. Cei doi tineri vor trece anul viitor la următoarea etapă a relaţiei lor, atunci urmând să se căsătorească. Cererea în căsătorie a avut loc într-un mod inedit, într-o vacanţă pe care cei doi tineri au petrecut-o în capitala Marii Britanii, Londra. Laurenţiu şi Alma şi-au anunţat prietenii printr-o postare pe reţele de socializare, cu privire la fericitul eveniment care va avea loc în vara anului viitor, mai exact în luna iunie. Pe această cale le transmitem şi noi multă fericire celor doi tineri şi să se bucure din plin de viaţă.


