ȘOCANT! Bărbat găsit MORT în casă!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Încă o tragedie înregistrată la început de an !Un bărbat a fost găsit mort în casa în care locuia singur. Cazul s-a înregistrat în a doua zi a anului în localitatea Hlipiceni. Botoșăneanul, în vârstă de 54 de ani, a fost găsit de o rudă, care a sunat la 112.

La fața locului au ajuns polițiștii și cadrele medicale, însă nu s-a mai putut face nimic pentru salvarea acestuia.

Poliția a deschis o anchetă și în acest caz, pentru ucidere din culpă. Bărbatul era cunoscut că fiind consumator de băuturi alcool, iar asta ar putea să fi condus la deces.

Concluziile privind cauza decesului vor fi trase după efectuarea necropsiei.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura