TRAGEDIE! Două fete de 15 ani s-au DROGAT după care s-au SINUCIS

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Au apărut primele rezultate ale examenului toxicologic în cazul celor 2 fete care s-au sinucis împreună la începutul lunii decembrie. S-a constatat că la acel moment cele două minore erau intoxicate cu drogul Cristal. Fetele au fost găsite fără viaţă, cu faţa spre cer, semn că ele s-ar fi putut arunca, împreună, cu spatele spre pământ. Pe clădirea de pe care s-au aruncat au fost găsite telefoanele lor, gecile şi un pachet de ţigări.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura