”Vino și ia-ți fiica pentru că am omorât-o!” Ea este femeia ucisă de propriul soț!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Imediat după ce a ucis-o, bărbatul și-a sunat socrul și i-a spus să vină să își ia fiica, pentru că a omorât-o.

Un bărbat de 67 de ani și-a ucis soția cu 20 de lovituri de cuțit, din gelozie. 

Totul s-a întâmplat seara trecută. În momentul în care soția plecată la rude s-a întors acasă la soț, acesta s-a năpustit asupra ei cu un cuțit și a măcelărit-o. A rămas în urmă un copil de 5 ani, fără mamă. Potrivit surselor Antena 3 CNN, cel mic ar suferi de probleme de sănătate. 

Soția ceruse divorțul, iar bărbatul nu a putut trece peste asta și a așteptat momentul pentru a se răzbuna.

Diferența mare de vârstă dintre aceștia, de peste 30 de ani, crizele de gelozie ale bărbatului și problemele financiare i-au întunecat mintea, fapt pentru care a recurs la acest gest, spun vecinii. 

În galeria foto de mai jos o puteți vedea atât pe femeia ucisă de soțul cu 30 de ani mai în vârstă, cât și pe cel care i-a curmat viața. 

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura