FC Argeş are un nou CONDUCĂTOR! Anunţ OFICIAL

Advertisement
Advertisement
Walfresh

FC Argeş s-a despărţit la începutul săptămânii trecute de două persoane din conducerea clubului şi anume Răzvan Tunaru şi Gabi Alexe. În locul acestora a venit Bogdan Stoica. Acesta a mai fost şi în trecut la FC Argeş, ocupând o funcţie de conducere, dar la un moment dat a plecat la CS Mioveni. Anunţul venirii sale a fost făcut de către sponsorul principal, Viorel Tudose, cel care într-un interviu acordat colegilor de la Jurnalul de Argeş a confirmat faptul că Bogdan Stoica va reveni în Trivale.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura