ULTIMĂ ORĂ! Neagoe dezvăluie că mai vin 3 jucători noi la FC Argeș

După victoria împotriva echipei FC Muscelul Câmpulung, antrenorul echipei FC Argeș a făcut câteva declarații în mod public . Astfel, antrenorul a discutat atât despre desfășurarea jocului pe terenul sintetic de la Valea Iașului, cât și despre strategiile implementate pentru consolidarea și îmbunătățirea echipei.
”Sunt mulți jucători tineri la echipă din Academia noastră. Îi promovez cu mare drag… Suntem departe de ceea ce ne dorim și chiar dacă am marcat aceste goluri nu suntem puși la punct. Pe deasupra nu avem nici toți jucătorii la dispoziție… unul este obosit și probabil că nici joi nu vom apela la el… Esteban va veni duminică, pentru că i-am dat câteva zile libere după jocurile pe care le-a avut în Cupa Africii. Sper să mai aducem 2 – 3 jucători buni ca să ridicăm nivelul echipei. Sunt sigur că cei trei jucători noi în lot vor ridica, cu siguranță, nivelul echipei”, a spus Eugen Neagoe.

