TRAGEDIE în Argeş! Mămică MOARTĂ la numai 38 de ani! A făcut INFARCT la masă
6 februarie 2024

Este doliu într-o familie din Argeş. Mama a doi copii a murit subit în timp ce era la masă alături de restul familiei. Aceasta a acuzat o stare de rău, iar, din păcate, aceasta a suferit un infarct, murind efectiv sub privirile soţului şi ale celor doi copii.
Advertisement
Advertisement

