Bărbat de 32 de ani MORT după ce a fost prins sub roțile unei mașini!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Desi ISU Prahova a anunțat ieri că tragicul eveniment s-a produs în timp ce tânărul în vârstă de 32 de ani lucra la mașină, cercetările polițiștilor au stabilit cu totul altceva.

Se pare că acesta a ajuns cu mașina în fața locuinței și a coborât pentru a deschide porțile, lăsând autoturismul, un Peugeot 406, neasigurat.

Intrarea în curte fiind în pantă, autoturismul a început să se deplaseze și l-a prins pe bărbat sub roți.

La fața locului au intervenit pompierii militari din cadrul Detașamentului 1 Ploiești cu o autospecială de stingere, o autospecială pentru descarcerare, o autospecială de primă intervenție și comandă, un echipaj SMURD și o ambulanță de terapie intensivă mobilă.

În ciuda eforturilor depuse de medici, bărbatul a murit.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura