ACUM! Scene ŞOCANTE la Spitalul Judeţean! Pacient căzut pe geam!
1 martie 2024

Un pacient care a vrut să scape dintr-un salon COVID s-a zdrobit de caldarâm, încercând să coboare pe geam de la etajul patru al Spitalului Județean Vaslui.
Este vorba despre un bărbat de 64 de ani, internat într-un salon cu bolnavi de gripă și COVID.
Potrivit surselor Antena 3 CNN, bărbatul urma să fie externat și aștepta aparținătorii să îl ducă acasă. El a fost informat de doctorița care efectua vizita în salon că externarea îi va fi amânată până luni, pentru că apropiații săi nu au venit.
Advertisement
Advertisement

