ACUM! Scene ŞOCANTE la Spitalul Judeţean! Pacient căzut pe geam!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un pacient care a vrut să scape dintr-un salon COVID s-a zdrobit de caldarâm, încercând să coboare pe geam de la etajul patru al Spitalului Județean Vaslui.

Este vorba despre un bărbat de 64 de ani, internat într-un salon cu bolnavi de gripă și COVID.

Potrivit surselor Antena 3 CNN, bărbatul urma să fie externat și aștepta aparținătorii să îl ducă acasă. El a fost informat de doctorița care efectua vizita în salon că externarea îi va fi amânată până luni, pentru că apropiații săi nu au venit.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura