EXCLUSIV! Oferta lunii la Dacia! PRIMEŞTI o AVERE dacă DEMISIONEZI

Advertisement
Advertisement
Walfresh

După cum vă informam într-un articol anterior, angajaţii Dacia urmau să primească o sumă fabuloasă dacă urmau să demisioneze în această lună, într-adevăr, suma varia şi în funcţie de vechimea fiecăruia. Astfel, suma alocată la nivelul lunii martie pentru angajaţii cu o vechime mai mare de 15 ani este de aproape 1,4 miliarde, mai exact, 1.380.000 de lei. Suma reprezintă valoarea a 14 salarii compensatorii

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura