EXCLUSIV! Oferta lunii la Dacia! PRIMEŞTI o AVERE dacă DEMISIONEZI
8 martie 2024

După cum vă informam într-un articol anterior, angajaţii Dacia urmau să primească o sumă fabuloasă dacă urmau să demisioneze în această lună, într-adevăr, suma varia şi în funcţie de vechimea fiecăruia. Astfel, suma alocată la nivelul lunii martie pentru angajaţii cu o vechime mai mare de 15 ani este de aproape 1,4 miliarde, mai exact, 1.380.000 de lei. Suma reprezintă valoarea a 14 salarii compensatorii
Advertisement
Advertisement

