ȘOCANT! Femeie de 38 de ani găsită MOARTĂ în casă!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O femeie în vârstă de 38 de ani a fost găsită decedată în propria locuinţă din Timişoara. Mama ei a fost cea care a alertat autorităţile, după ce fiica sa nu i-a răspuns la telefon mai multe zile.

„La data de 19 martie a.c., în jurul orei 19:00, poliţiştii Secţiei 1 Timişoara au fost sesizaţi de către o femeie cu privire la faptul că de mai multe zile nu poate lua legătura cu fiica sa.Poliţiştii s-au deplasat de urgenţă la faţa locului, unde au constatat faptul că în apartamentul unui bloc situat pe strada Enrico Carusso din Timişoara se afla o femeie, în vârstă de 38 de ani, decedată”, a precizat IPJ Timiş.

Trupul femeii nu ar prezenta urme de violenţă fizică.

Potrivit anchetatorilor, trupul neînsufleţit al femeii a fost găsit pe pat, într-una dintre camerele locuinţei, iar alături au fost găsite câteva pastile. Aceasta era cunoascută cu probleme psihice, fiind depresivă.

Politiştii continuă cercetările în acest caz.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura