Mămică, în stare GRAVĂ după ce a luat un banal paracetamol
2 aprilie 2024

Florentina este o tânăra de 33 de ani, mamă a patru copii, a cărei viaţă a atârnat de un fir de păr din cauza unui banal paracetamol, administrat după ureche. Femeia suferea de Hepatita B, însă nu ştia acest lucru, iar la scurt timp după ce a început să ia medicamentul, stările de rău au început să se accentueze. Speriată, familia tinerei a dus-o la spitalul din Tecuci pentru investigaţii.
Advertisement
Advertisement

