Mămică, în stare GRAVĂ după ce a luat un banal paracetamol

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Florentina este o tânăra de 33 de ani, mamă a patru copii, a cărei viaţă a atârnat de un fir de păr din cauza unui banal paracetamol, administrat după ureche. Femeia suferea de Hepatita B, însă nu ştia acest lucru, iar la scurt timp după ce a început să ia medicamentul, stările de rău au început să se accentueze. Speriată, familia tinerei a dus-o la spitalul din Tecuci pentru investigaţii. 

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura