Argeș: Familie greu încercată! Copilul lor de 4 ani, în comă!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Fetița de 4 ani din Mioveni, Argeș, este în comă la spital, după ce a căzut de la geamul locuinței aflată la etajul 2.

Fetița era acasă cu mama ei, care nu-și explică cum s-a produs această nenorocire. Femeia le-a povestit polițiștilor că instalase acasă un sistem de blocare a ferestrelor, după ce copilul a mai căzut de la geam, în urmă cu 2 ani și jumătate.

De această dată, fetița s-a lovit de asfalt și s-a rănit mult mai rău. Martorii au chemat ambulanța, iar în acest moment copilul este în investigații medicale.

Potrivit vecinilor, copilul mergea încă la terapie.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura